Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Круги шліфувальні

Круг шліфувальний GRADIENT 180x6,0x22,23 мм
72.00 грн
Круг шліфувальний GRADIENT 125x6,0x22,23 мм Т27 (чашка)
47.40 грн
Круг шліфувальний GRADIENT 230x6,0x22,23 мм
122.40 грн
Круг шліфувальний GRADIENT 125x6,0x22,23 мм
45.60 грн
Круг шліфувальний GRADIENT 230x6,0x22,23 мм T27 (чашка)
113.40 грн
Круг шліфувальний GRADIENT 180x6,0x22,23 мм T27 (чашка)
64.80 грн
Круг шліфувальний пелюстковий КШП GRADIENT 150х30х32 мм P60 (корунд)
246.00 грн
Круг КШЛ GRADIENT 150х30х32 мм P40 (корунд)
120.00 грн
Круг зачистной GRADIENT корал 125 мм (чорний)
152.00 грн
Круг зачистной GRADIENT корал 125 мм (фіолетовий)
173.00 грн

Круги шліфувальні

У процесі роботи з металами різного виду виникає необхідність в очищенні поверхонь від старого покриття, іржі, окалини після зварювання та інших можливих дефектів. Для зачищення металевих поверхонь рекомендується купити шліфувальний круг, який стане чудовою альтернативою щіткам та простим абразивам. Воно не нагрівається та не утворює заріз, на відміну від інших засобів для шліфування. Якщо не хочете переплачувати та при цьому бажаєте придбати якісний товар, відвідайте наш сайт gradient.ua, де ви знайдете хороший вибір продукції за вигідною ціною.

Що таке шліфувальний круг та навіщо він потрібен

Круг шліфувальний призначений для виконання різних маніпуляцій:

  • первинна обробка металевих поверхонь перед проведенням шліфування й полірування;
  • заточування інструменту;
  • чорнова обробка швів;
  • очищення металу від слідів корозії, забруднень, старого декоративного покриття;
  • плоске шліфування;
  • усунення дрібних дефектів (напливи, окалина після зварювання тощо);
  • порізка та обдирання.

Зовні круги шліфувальні виглядають як товсті диски з нерівною зернистою поверхнею. Виготовляються з електрокорунду, карбіду кремнію, кріоліту, піліту.

Вони здатні витримувати швидкість обертання, що задається шліфувальним інструментом. Важливо вибрати тип виробу з урахуванням особливостей шліфування. У цьому допоможе нанесене на диск маркування.

На круги абразивні шліфувальні недалеко від внутрішнього отвору нанесено буквено-цифровий код. Важливо знати, що він означає:

  • Перші цифри та буква. Вказують на характер матеріалу. На товари у нашому інтернет-магазині нанесено позначення 14А, що означає, що виріб виготовлений з абразивного електрокорунду з використанням для зв'язки матеріалу бакелітових сумішей.
  • Наступні два цифрових значення вказують на зернистість. Вона може бути великою для обдирання, середньою та дрібною, призначеною для додання фінішної гладкості матеріалу.
  • Кількість обертів. Цей критерій зазначений окремо збоку або внизу під маркувальним кодом. Вибір швидкості обертання залежить від виду інструменту, на який буде встановлюватися алмазний диск.

Де купити шліфувальні та зачисні круги за вигідною ціною

Наш інтернет-магазин пропонує круги шліфувальні від виробника за доступною вартістю. Компанія Gradient випускає вироби різних типорозмірів та зернистості, тому серед нашого асортименту ви завжди можете вибрати товар з потрібними параметрами. Ціна на шліфувальні круги у нас завжди доступна для приватних клієнтів та організацій.

Придбані вироби ви можете забрати на складі у Києві, Одесі чи Харкові, а також замовити доставку по місту. Для жителів інших населених пунктів України організуємо швидке перевезення покупки перевіреними поштовими компаніями – Нова Пошта, CAT, Делівері. Оплатити придбані товари можна різними способами: готівкою, онлайн-оплатою на сайті або безготівковим розрахунком за реквізитами.

icon_viber Viber