Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Історія розвитку

Підстава Компанії - 2006 рік.

Діяльність нової компанії, яка розвивається була спрямована на задоволення зростаючого попиту на матеріали для зварювання в східному регіоні України. Тоді був змонтований виробничий комплекс для виготовлення дроту для зварювання в середовищі захисного газу марки СВ08Г2С-О. Асортимент включав в себе лише одну марку і кілька типорозмірів.

Етап становлення Компанії - 2008 рік.

У 2008 році з метою виведення на український ринок продукції найвищої якості, Компанія Градієнт уклала договір з провідним виробником зварювальних матеріалів в Китаї про виробництво продукції під торговою маркою нашої компанії. З цього моменту ми поставляємо на ринок України розширений асортимент матеріалів для зварювання високої якості під брендом Gradient .

Виведення нового бренду - 2012 рік.

З метою розширення портфеля продуктів, що надаються Компанія Градієнт в 2012 році вивела на ринок зварювальні електроди під брендом ( Welding Planet ).  

За роки своєї роботи компанія виросла в одного з лідируючих операторів ринку зварювальних матеріалів, а продукція компанії завойовує все більше прихильників в нашій країні і за її межами, завдяки своїй високій якості і сервісу, який ми постійно вдосконалюємо.

Ми постійно розширюємо асортимент пропонованої продукції м одночасно збільшуємо обсяги виробництва вже існуючих товарів.

В асортименті нашої продукції є як найбільш популярні види дроту (обміднений ER70S-6, нержавіюча ER308), так і рідкісні позиції, наприклад порошковий дріт E71T-1 і самозахисна E71T-GS, всілякі присадочні прутки і аксесуари для зварювання. Всі зварювальні матеріали виготовляються з високоякісної сировини, відповідають найвищим стандартам і мають всі необхідні сертифікати.

Етап становлення Компанії - 2018 рік.

У 2018 році компанія Gradient вибирає собі за мету розширення асортименту продукції, що пропонується для наших клієнтів, систематизацію процесів і вдосконалення роботи з клієнтами.

Впроваджуються нові стандарти роботи, оптимізується кожен процес, який є в Компанії

icon_viber Viber