Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Політика безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину «gradient.ua» гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин «gradient.ua» гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами по телефону або засобами електронної пошти для можливого з'ясування деталей замовлення та для того, щоб замовлений Вами товар був доставлений саме Вам, в потрібне місце і в термін.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - пишіть на адресу електронної пошти sales@gradient.ua і ми завжди допоможемо Вам! 

Представники Інтернет-магазину «gradient.ua» ніколи не попросять у Вас паролі, дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Загальні положення:

 1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю Інтернет-магазину «gradient.ua». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.
   
 2. Права на товарні знаки, їх назви, згадується на нашому сайті, належать тільки їх власникам.
   
 3. На сайті Інтернет-магазину «gradient.ua» є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Адміністрація Інтернет-магазину «gradient.ua» не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.
   

Особисті відомості та безпека:

 1. Інтернет-магазин «gradient.ua» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України або ж випадків, при яких ці дані необхідні виключно для виконання замовлення.
   
 2. У певних обставинах Інтернет-магазин «gradient.ua» може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
   
 3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Особистий Кабінет».
   
 4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, Інтернет-магазин «gradient.ua» з Вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від надання нами такої інформації.
   
 5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин «gradient.ua» використовує технологію cookie , за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком. 
   
 6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.
   
 7. Цим Ви погоджуєтесь для використання Продавцем і / або уповноваженою особою Продавця Ваших персональних даних, з метою визначених Статутом Продавця, різними способами, в тому числі шляхом здійснення автоматизованого аналізу персональних даних, а також на їх передачу різними способами, без обмеження терміну дії. Справжнє згоду може бути відкликано тільки за умови письмового повідомлення не менш ніж за 5 календарних днів до передбачуваної дати припинення використання персональних даних.
   

Порядок обробки персональних даних: обробка персональних даних відбувається протягом доби після оформлення замовлення.

icon_viber Viber