Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Про компанію

3
Регіональних
склада
90+
Дилери по всім
регіонам
40+
Працівників
3
Бренда

1500
Товарів
у асорти­менті
Асортимент
комплектуючих
для різних
видів зварювання

Про Компанію "Градієнт Україна"

Компанія Gradient - виробничо-торгове підприємство займається постачанням обладнання та матеріалів для зварювання, різання та металообробки, а також допоміжних інструментів для роботи виробничого комплексу України.

Завдання нашої Компанії надати виробничим підприємствам набір кращих засобів праці для здійснення ефективного виробничого циклу операцій.

Компанія Gradient є виробником і прямим постачальником імпортного обладнання і матеріалів. Фахівці компанії самостійно здійснюють весь цикл процесів від заготівлі сировини та контролю якості продукції до доставки продукції «до дверей» наших клієнтів, а також здійснюють гарантійне і пост гарантійне обслуговування. 

Компанія ставить на чільне місце взаємоповагу, і чесність. Прагнемо до відкритості своїх цілей і повазі людей, з якими працюємо.

Наше завдання зробити так, щоб виробничі підприємства України отримали максимально якісне обладнання та матеріали, а також найкращий сервіс. Кожен співробітник компанії націлений на результат -задоволення зростаючих потреб виробничого комплексу України в якісних матеріалах і бездоганному сервісі.

Сьогодні ми маємо 3 регіональних складу в Києві, Одесі та Харкові. Працюємо з провідними виробниками сільгосптехніки, котлів, дверей, верстатів та інших виробів

Основні переваги співробітництва
з Gradient!

О нас

Історія

 • Компанія Градієнт як бізнес-структура була утворена в 2004 році в місті Харків.

  Спочатку компанія займалася обмідненим зварювальним дротом, мала в своєму асортименті 3 товарні позиції і складалася з 6 чоловік. На той момент в той період ми виробляли нерядний дріт в обсязі набагато меншому, ніж ринковий попит. Це дозволило рости і розвиватися компанії

 • 2006 - Організаційна структура

 • 2006 - рік створення організаційної структури, що дозволяє працювати не тільки з приватним сегментом клієнтів, а й з виробничими підприємствами.                                По правді кажучи, саме 2006 рік ми вважаємо роком створення компанії. У листопаді 2006 року Компанія почала надавати виробничому комплексу України свої продукти і послуги.
 • 2007 - Поставка продукції на Україну                                                                                      З початку 2007 року Компанія Градієнт, уклавши договір і погодивши технічні умови почала поставлятина Україну продукцію китайського виробництва під власною торговою маркою "Gradient".

 • 2008 - компанія розширила свій асортимент дротів і електродів для різних видів зварювання.

 • 2012 - розширення асортименту

  З метою розширення асортименту пропонованої продукції компанія виводить на ринок ряд торгових марок і нових груп товарів.
 • 2015 – відкриття філії в Одесі

 • 2017 – відкриття філії в місті Київ

 • 2018 - розширення асортименту 

  Компанія Gradient вибирає собі за мету розширення асортименту продукції, пропонованої нашимклієнтам, систематизацію процесів і вдосконалення роботи. Компанія укладає договірна представництво на території України ТМ MegaTEC, RHINO і інших провідних виробників зварювальноготехніки та аксесуарів. Відкрито філію в місті Львів.
 • 2019 - зміна моделі бізнесу

  Зміна моделі бізнесу, більш орієнтованого тепер на задоволення потреб клієнта. Удосконалення каналів збуту, логістики та IT ресурсу. Впроваджуються нові стандарти роботи, оптимізуєтьсякожен процес, який є в Компанії
icon_viber Viber