Тримачі електродів

Электрододержатель (Japan Type) 500А
164.40 грн
Электрододержатель (Germany Type) 300А
144.00 грн
Электрододержатель (Germany Type) 200А
96.60 грн
Электрододержатель RHINO (Germany Type) 300А латунь
375.00 грн
Електродотримач RHINO (Japan Type) 500 А латунь
447.00 грн
Электрододержатель RHINO (Germany Type) 600А латунь
474.00 грн
Электрододержатель RHINO (Germany Type) 400А латунь
399.00 грн
Электрододержатель RHINO (Germany Type) 500А латунь
438.00 грн
Электрододержатель RHINO (Germany Type) 200А латунь
283.80 грн
Электрододержатель (Germany Type) 500А
164.40 грн
Электрододержатель (Germany Type) 400А
151.80 грн
Электрододержатель  (American Type) 500А латунь
362.40 грн
Электрододержатель (Germany Type) 600А
184.80 грн

Тримачі електродів

Електродотримачі входять у комплектацію ручного зварювального устаткування. З його допомогою фіксується електрод та проводиться подача струму для отримання зварювальної дуги. Незважаючи на те що якісні держаки електродів можуть витримувати великі робочі навантаження, з часом цей елемент виходить з ладу, і потрібна його заміна. Якщо ви шукаєте, де вигідно придбати електродотримачі в Україні, відвідайте інтернет-магазин Gradient. Ми пропонуємо аксесуари для зварювання за низькими цінами.

Правила вибору держаків для електродів

У каталозі ви знайдете хороший вибір тримачів для електродів з різною продуктивністю. Підбираючи електродотримачі для зварювання, зверніть увагу на такі особливості:

  • Технічні характеристики. Основний параметр – потужність. Вона повинна відповідати даним, зазначеним у документації до зварювального апарату. Не варто купувати держак з підвищеним запасом потужності.
  • Вид підключення електрокабелю. Бажано, щоб це було різьбове кріплення, а не обтискове. Наявність різьблення дозволить швидко замінювати кабель, якщо це необхідно для роботи.
  • Перетин електрокабеля, що підключається. Відповідність перетину забезпечить міцне надійне підключення та безперебійну подачу струму під час зварювання.
  • Вага та розмір. Ці параметри важливі, якщо доводиться довго займатися зваркою, адже при використанні важкого тримача рука буде втомлюватися швидше.
  • Компанія-виробник. Бажано купувати товари відомих брендів.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити електродотримачі в Україні від відомих виробників за вигідними цінами. У нас представлено легкі та надійні держаки електродів для ручного зварювального обладнання з різними характеристиками потужності.

Придбані електродотримачі ви можете забрати самостійно у пункті видачі товарів у Києві, Одесі чи Харкові, а також оформити доставку кур'єром. До інших населених пунктів України ми відправляємо замовлення з компаніями-перевізниками.

icon_viber Viber