Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Стратегія компанії

Компанія Градієнт тримає впевнений курс на досягнення статусу кращого оператора на ринку зварювальних матеріалів України. Ми максимально зосереджені в обраному фокусі і маємо намір виробляти всі можливі поліпшення для того, що б сервіс компанії досяг найвищого рівня. Наш маркетинговий фокус - це матеріали для зварювання. У цій галузі ми розвиваємося, виводимо нові товари на ринок, але при цьому залишаємося вузькоспеціалізованої компанією, а не роздмухуємо продуктовий портфель до неймовірний розмірів.

Наша мета - зробити процес постачання виробничих підприємств простим і ефективним

Сьогодні ми володіємо необхідним досвідом для кваліфікованого підходу до найскладніших галузей народного господарства України, де використовується зварювання металів. Однак весь персонал компанії весь час удосконалює свої знання. Ми не стоїмо на місці, а рухаємося в ногу з сучасним суспільством.

Досвід співпраці багатьох підприємств з нашою компанією говорить сам за себе. Ставши одного разу партнером компанії Градієнт, Ви вже не захочете шукати щось інше. Якість пропонованої продукції, професіоналізм персоналу та стабільність на ринку дозволяє отримати радість від партнерства. Також ми постійно розширюємо карту дистрибуції в регіонах України.

Ми завжди відкриті для співробітництва!

Ласкаво просимо до лав наших партнерів!

icon_viber Viber