Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Зварювальні маски

Маска зварника RHINO СТРАЖ RH301
660.00 грн
Маска зварника ВИКИНГ 100
100.20 грн
Маска зварника RHINO ШТУРМОВІК Panoramic RH-M900
2499.00 грн
Маска зварника RHINO СТРАЖ RH302 (вогонь)
660.00 грн
Маска зварника RHINO СТРАЖ RH303 (блискавки)
660.00 грн
Маска зварника RHINO КОНДОР RH502 True Color
999.00 грн
Маска зварника RHINO КОНДОР RH501
960.00 грн
Кріплення для маски MT-0101
60.00 грн
Маска зварника ВИКИНГ 222RN
499.80 грн
Щиток НБТ (товщина 3 мм)
63.40 грн
Маска зварника фібра-картон
65.10 грн
АКЦІЯ
Маска зварника W311
450.00 грн
-45 %
249.00 грн
Маска зварника Panoramic W999
6570.00 грн
АКЦІЯ
Маска зварника MegaTec САМУРАЙ 211
437.40 грн
-43 %
249.00 грн
АКЦІЯ
Маска зварника MegaTec КОМАНДОР 423R (steel)
1401.00 грн
-38 %
875.00 грн

Зварювальні маски

 Зварювальна маска – це надійний захисний щиток для роботи зі зварюванням. Не зважаючи на громіздкість, вона зручна, а головне – відмінно виконує свою функцію. Аксесуар захищає не тільки очі від світлового випромінювання: від пилу, окалини та іскор повністю закрито обличчя. У нашому інтернет-магазині ви можете недорого придбати різні моделі захисних масок.

Особливості пристрою для захисту обличчя та очей від зварювання

   На нашому сайті gradient.ua ви знайдете дешеві захисні пристосування з автоматичним світлофільтром та зможете підібрати зручний для себе варіант. Усі пропоновані нами маски забезпечують:

  • захист обличчя та органів зору від теплового та оптичного випромінювання, частинок розпеченого металу та іскор;
  • автоматичне регулювання затемнення оптичних фільтрів;
  • зручну фіксацію на голові, у тому числі на касці;
  • фільтр «хамелеон», який у порівнянні зі звичайним затемненням скла дозволяє побачити момент початку зварювання та створювати точний шов.

   В інтернет-магазині Gradient можна обрати та купити зварювальні маски різних моделей, але всі вони працюють за схожим принципом:

  • датчики на масці вловлюють появу зварювальної дуги;
  • сигнал із датчика надходить на електронний блок, який відповідає за напругу поляризаційної плівки;
  • імпульс змушує рідкі кристали вишиковуватися у певній послідовності, створюючи захисне затемнення.

   Якісне обладнання перед початком роботи має мінімально затемнений світлофільтр. Це дозволяє зварнику бачити інструмент та місце, де потрібно зробити шов. Сильне затемнення з'являється тільки у момент виникнення зварювальної дуги.

Що ми пропонуємо

   У каталозі нашого інтернет-магазину Gradient представлено великий асортимент якісних товарів. Ви можете купити зварювальну маску з потрібними для вас робочими характеристиками. А якщо сумніваєтеся, що обрати, зверніть увагу на моделі, які, за відгуками покупців, демонструють гарні робочі якості:

RHINO СТРАЖ RH301. Маску оснащено двома датчиками, що забезпечують автоматичне затемнення фільтра при появі зварювальної дуги. Має три режими спрацьовування. Живлення електронного блоку – від комбінованої сонячно-літієвої батареї, розрахованої на 5 тис. робочих годин. Підходить для зварювання MIG, MMA, LiftTIG.

ВІКІНГ 100. Підходить для виконання всіх видів зварювання та плазмового різання металів. Чутливість світлофільтрів регулюється двома сенсорами автоматично з урахуванням яскравості світлових спалахів, також передбачено можливість ручного регулювання.

RHINO ШТУРМОВИК Panoramic RH-M900. Якщо необхідний панорамний огляд при роботі, то слід вибрати цю модель. Маска забезпечує кут огляду 270ᵒ. Оснащена двома видами батарей: сонячною та знімною літієвою.

MegaTec КОМАНДОР 423R (steel). Має збільшений кут огляду, перехід від затемнення до освітлення відбувається автоматично. Чотири датчики забезпечують високу швидкість регулювання потемніння лінзи з урахуванням яскравості спалахів при зварюванні. Сонячний акумулятор дозволяє обходитися без заміни батарей.

   Ці та інші захисні пристосування ви можете замовити у нашому інтернет-магазині. Ціна на зварювальні маски залежить від моделі, але всі запропоновані у нашому каталозі якісні товари мають невисоку вартість.

   Ми працюємо по всій Україні. Ви можете оформити доставку до Дніпра (Дніпропетровська), Одеси, Чернігова, Запоріжжя, Полтави, Харкова, Києва та інших міст країни. Ми відправимо вам вашу покупку з поштовою службою, а жителям Києва та Дніпра товари доставить кур'єр.

icon_viber Viber