Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Електроди для ручного дугового зварювання MMA

Електроди зварювальні GRADIENT Е6013 Ø2,0 мм (1 кг)
148.20 грн
Електроди зварювальні GRADIENT Е6013 Ø2,0 мм (2,5 кг)
345.00 грн
Електроди зварювальні GRADIENT Е6013 Ø3,2 мм (5 кг)
616.80 грн
Електроди зварювальні GRADIENT Е6013 Ø3,2 мм (1 кг)
123.60 грн
Електроди зварювальні GRADIENT Е6013 Ø4,0 мм (5 кг)
616.80 грн
Електроди зварювальні GRADIENT Е6013 Ø3,2 мм (2,5 кг)
295.80 грн

Електроди для ручного дугового зварювання MMA

Електроди для зварювання необхідні для отримання зварювальної дуги, що забезпечує плавлення металу з подальшим отриманням міцного зварного шва. Електродні стрижні випускаються різного діаметру, деякі вироби можуть мати додаткове покриття, що покращує запалювання зварювальної дуги або дозволяє знизити рівень задимленості, що з'являється у процесі зварювання металевих конструкцій. Якщо вам необхідні недорогі електроди, які допомагають провести зварювання високої якості, відвідайте сайт gradient.ua. У нас великий вибір витратних матеріалів за низькими цінами.

На що звернути увагу при виборі

Електроди зварювальні підбираються з урахуванням виду металу, характеру обмазки стержня та ряду інших параметрів: Матеріал сердечника. Основа електрода – металевий стрижень, який плавиться під дією високих температур.

  • Матеріал стержня повинен максимально відповідати металам, що зварюються. Так, для низьколегованої та низьковуглецевої сталі беруть вуглецеві електродні стрижні, а для легованої – електроди, виготовлені зі сталевих сплавів зі схожим складом. На упаковці виробник вказує, які матеріали можна зварювати за допомогою виробів.
  • Діаметр. Для зварювання потрібно вибирати стрижні з діаметром 1,6-6 мм, а для наплавлення застосовується дріт 0,3-8 мм. Що товщі металеві краї, які сполучаються, то більшим повинен бути діаметр.
  • Обмазка. При горінні електрода покриття плавиться, створюючи захисний газовий шар у зварювальній ванні. Найбільш часто використовується рутилове покриття, яке не тільки виділяє менше диму при плавленні електрода, а й додатково захищає стрижень від попадання вологи.
  • Температура в області зварювання. Бажано купити зварювальні електроди зі зниженим температурним режимом у області зварювальної ванни. Такі вироби дозволять уникнути металевих бризок та забезпечать відмінну зварюваність металу.

Також при виборі потрібно звернути увагу на тип інвертора та необхідну напругу струму.

Ціна на зварювальні електроди залежить від діаметра, характеру обмазки та, що важливо, від торговельних націнок. Якщо ви хочете недорого купити якісні витратні матеріали, відвідайте наш інтернет-магазин. Ми працюємо безпосередньо з перевіреними постачальниками. Вартість товару у нас набагато нижче, ніж у середньому по ринку, та при цьому ми пропонуємо кращу якість виробів.

Переваги покупки на нашому сайті

У нас можна купити електроди для зварювання у упаковках вагою 1, 2,5 та 5 кг. Пропоновані нами вироби забезпечують:

  • Простоту зварювання. Легкий підпал дуги полегшить початок зварювального процесу, а низькотемпературний режим зварювальної ванни допоможе уникнути бризок та отримати якісний шов.
  • Гарне відділення шлаку. Це дозволяє відразу відокремити шлак та оцінити якість отриманого з'єднання.
  • Безпека для зварника.

Купуючи електродні стрижні у нас, ви отримуєте якісні, безпечні у роботі вироби та при цьому економите фінанси. Для правильного вибору порівняйте товари за основними показниками, які є на сторінці.

Куплені електроди ви зможете забрати самостійно у пунктах самовивозу у Києві, Харкові чи Одесі. До Запоріжжя, Вінниці та інших міст країни ми організуємо доставку з транспортною компанією.

icon_viber Viber