Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Окуляри для зварювання

Очки защитные "Озон"
49.20 грн
Очки сварщика WG200
762.60 грн
Очки "Рыбка" ЗНР Г-2
109.80 грн
Очки сварщика круглые откидные
99.60 грн
Окуляри зварника WG100
285.00 грн

Окуляри для зварювання

   У процесі зварювання виділяється інтенсивне ультрафіолетове випромінювання, летять іскри та сміття. Зварювальну маску при роботі у важкодоступних місцях використовувати не завжди зручно. Тоді альтернативою стають окуляри для зварювання. У нашому інтернет-магазині представлено великий вибір зварювальних окулярів за вигідними цінами. Ви можете підібрати зручний для роботи варіант.

На що звернути увагу при виборі

   Окуляри зварника призначені для захисту органів зору та невеликої ділянки шкіри навколо очей. Аксесуар забезпечує захист від яскравих світлових спалахів при дуговому зварюванню, а також від пилу та іскор, що летять.

Загальні критерії

   Усі види зварювання супроводжуються спалахами яскравого світла, які подразнюють очі, можуть призвести до появи опіків на рогівці та сітківці. Тому до захисних окулярів висуваються вимоги з урахуванням прийнятих стандартів. Аксесуар для захисту очей повинен мати:

 • необхідний ступінь затемнення (залежить від типу зварювання);
 • невелику вагу;
 • широке коло огляду;
 • щільне прилягання до шкіри (це виключає ризик потрапляння під окуляри іскор або сміття);
 • відсутність спотворення гостроти зору;
 • хороший рівень вентиляції – це не тільки підвищить комфорт зварника, але й запобіжить запотіванню лінз або подразненню очей.

  Усі представлені у нашому каталозі зварювальні окуляри забезпечують потрібний рівень затемнення та вентиляції, дозволяють з комфортом виконувати роботу.

Особливості лінз

   Окуляри для газозварників мають різні рівні затемненості для:

 • інтенсивного зварювання;
 • зварювання на вулиці;
 • робіт середньої інтенсивності.

   Скло виробляють із високоміцного полімеру.

   Газове зварювання дає менш інтенсивне світло у порівнянні з електричним, тому захисний засіб для газозварювання не захистить від випромінювання електричної дуги. Такий аксесуар можна застосовувати тільки при роботі з газовим зварюванням. Захист від електрозварювання більш універсальний та може використовуватися при роботі на електричних та газових апаратах. Пропозиції нашого магазину На нашому сайті gradient.ua ви можете купити зварювальні окуляри різних модельних лінійок. У нас хороший вибір товарів від відомих виробників. Усі представлені у нашому каталозі моделі легкі, комфортні, мають необхідний ступінь захисту.

   Якщо ви не знаєте, які окуляри вибрати, зверніть увагу на найбільш популярні у зварювальників захисні аксесуари:

 • Окуляри «Рибка» ЗНР Г-2. Компактні та зручні. Складаються з пластикової оправи, наголовної гумки та регульованої перемички на переніссі. Зовні трохи схожі на аксесуар для плавання. Лінзи тришарові, вентиляцію забезпечують два отвори з боків. Світлові фільтри кріпляться гайкою. Це забезпечує надійне кріплення та полегшує заміну лінзи, що вийшла з ладу.
 • Окуляри захисні «Озон». Виготовлені з пластику, відрізняються великим панорамним оглядом. Завушник широкий, є бічний захист. На завушниках передбачено отвори для додаткового кріплення до голови за допомогою гумки. Покупцеві пропонуються моделі з червоними, зеленими, синіми та прозорими склами.
 • Окуляри зварника WG200. Автоматичні окуляри-хамелеони підходять для всіх видів зварювальних робіт. Оптимальний варіант захисту очей у разі неможливості проводити роботи у зварювальній масці. Фільтр спрацьовує із затримкою 0,25 секунди, що забезпечує повноцінний захист зорових органів. Затемнення темно-зеленого кольору.
 • Окуляри зварника круглі напівавтоматичні відкидні. Добре прилягають до шкіри обличчя, кріпляться до голови за допомогою стрічки. Створені з термостійкої пластмаси, захищають очі від інфрачервоних та УФ-променів, напівавтомат забезпечує своєчасне затемнення при появі світлового випромінювання. Відкидні скла дозволяють швидко оцінювати якість зробленого зварювального шва.

   Ці та безліч інших моделей зварювальних окулярів ви знайдете на нашому сайті. Ми працюємо по всій Україні, у нас можна замовити доставку до будь-якого міста з компанією-перевізником. У Києві та Дніпрі покупки доставляє кур'єр або ви можете самостійно забрати товар у пункті самовивозу.

icon_viber Viber