Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Аргонодугове зварювання TIG

АКЦІЯ
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec STARTIG 200S
17400.00 грн
-43 %
9890.00 грн
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec TIG 200
13641.00 грн
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec PRO TIG 200P AC/DC
35817.00 грн
АКЦІЯ
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec PRO TIG 200P
20478.00 грн
-40 %
12290.00 грн
АКЦІЯ
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec SMARTTIG 200KD
47325.00 грн
-52 %
22900.00 грн
АКЦІЯ
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec STARTIG 205P
16599.00 грн
-46 %
8900.00 грн
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec PRO TIG 315P AC/DC
61857.00 грн

Аргонодугове зварювання TIG

Серед всіх видів електрозварювання, використовуваних в сучасній промисловості, вигідно виділяється аргонодуговая зварювання. Вона застосовується для зварювання кольорових металів, їх сплавів, низьковуглецевих і нержавіючих сталей, а також в тих випадках, коли потрібно з'єднати тонкостінні деталі з отриманням безперервного, акуратного і герметичного шва. Така зварювання позначається абревіатурою TIG, що означає ; вольфрам і інертний газ ; (Tungsten Inert Gas), оскільки для створення електричної дуги використовується не плавиться з вольфраму, а для захисту шва від окислення ; інертний газ (як правило, більш дешевий аргон). Купити аргонову зварювання (TIG) в Україні вигідно, легко і швидко можна в компанії Gradient. 

Аргоннодугова зварка: особливості та переваги

Для отримання нероз'ємного з'єднання деталей за допомогою ТИГ-зварювання необхідно купити не тільки аргоновий зварювальний апарат, а й наступні комплектуючі:

 • спеціальний пальник, оснащену керамічним соплом з струмопровідної цангою всередині, що служить для кріплення вольфрамового електрода, і рукояткою з байонетним роз'ємом, для підключення до зварювального апарата і балона з інертним газом;
 • шланговий пакет, що складається з силового кабелю і рукава подачі захисного газу;
 • балон з аргоном або гелієм (два балони, якщо потрібно отримати суміш цих газів). 

  Електрод виступає з сопла лише на кілька міліметрів, а основна його частина поміщена в довгий ковпачок (капу). На рукоятці пальники є кнопка, при натисканні на яку струм надходить на електрод для створення зварювальної дуги, а газ подається в сопло пальника, захищаючи зону зварювання від атмосферного повітря.

  Для проведення зварювальних робіт виникає необхідність здійснити присадний дріт або пруток з того ж металу, що і деталі, які потрібно зварити. При щільному приляганні і невеликій товщині зварюваних деталей дріт може не знадобитися ; буде досить розплавити дотичні межі. В інших випадках сварщик-аргонщик однією рукою подає пруток, а другий тримає пальник. 

  Основні переваги аргонодугового зварювання:

  • можливість з'єднання металів, які не можна приварити іншим способом, наприклад, алюмінію і його сплавів;
  • отримання чистого, естетичного та якісного шва, що не потребує додаткової обробки ; без шлакової кірки і наплавлених бризок; 
  • можливість зварювання тонколистових заготовок (від 0,5 мм і тонше), а також трубок і профілів з нержавіючої сталі та алюмінію зі стінками товщиною до 1 мм;
  • відсутність деформації зварюваних заготовок, завдяки обмеженій зоні прогріву;
  • придатність для виконання тонких і точних робіт, завдяки вузькому шву і можливості контролювати процес зварювання і керувати ним, оскільки сопло пальника знаходиться на мінімальній відстані від зварювальних заготовок.

   Незважаючи на те, що ТИГ-зварювання аргоном має більш високу ціну, ніж ручна дугова типу ММА, вона відрізняється більш високою швидкістю проведення робіт і меншою кількістю шкідливих викидів в атмосферу. Така технологія широко використовується в харчовій та хімічній промисловості, автомобіле-, авіа- і суднобудуванні, при виготовленні і монтажі установок для атомної енергетики і в інших галузях.

   Аргонодуговой зварювальний апарат: основні види та функції 

   Самим популярним і затребуваним сьогодні обладнанням для TIG-зварювання є аргоновий зварювальний апарат інверторного типу, побудований на елементній базі IGBT. Він перевершує трансформаторні і випрямні апарати по всім експлуатаційним показниками. Сьогодні можна купити для аргонової зварки інвертори різних видів, з різним функціоналом, включаючи апарати:

   • професійного, напівпрофесійного або побутового призначення;
   • постійного струму (DC) або універсальні (АС / DC), що використовують для зварювання не тільки постійний, але і змінний струм, що дозволяє зварювати заготовки з алюмінію і його сплавів;
   • з імпульсним режимом для виконання лінійних швів при зварюванні деталей з тонколистового металу, або без нього;
   • з водяним, повітряним примусовим і повітряним примусовим інтелектуальним охолодженням. 

    Інверторні апарати для аргонової зварки оснащуються дисплеєм, регуляторами і перемикачами перемикання режимів і параметрів зварювального процесу, а також мають можливість підключення електродотримача для зварювання ММА. Залежно від моделі, вони можуть мати різний набір функцій, включаючи:

    • регулювання тривалості продувки аргоном для попереднього продувки і відключення подачі газу після первинної кристалізації металу; 
    • збереження декількох настроювальних параметрів;
    • регулювання зварювального струму з виставленням часу на наростання і спад його сили для заварки кратера;
    • підключення педалі дистанційного керування та інші опції. 
     Як вибрати і де купити апарат для аргонової зварки

     Якщо ви вирішили купити аргонно-дугове зварювання, при виборі відповідного апарату потрібно звертати увагу не тільки на його призначення, тип зварювального струму і наявність потрібних вам функцій, але і на такі важливі технічні характеристики, як: 

     • максимальний зварювальний струм ; чим він вищий, тим більшої товщини заготовки можна зварювати. У нашій компанії можна купити аргоновий зварювальний апарат з максимальним струмом 200 А; 
     • мінімальний зварювальний струм ; чим тонше заготовка, тим меншої сили струм потрібно подавати на електрод. Для зварювання жерсті слід вибирати зварювальний апарат для аргону з мінімальним струмом 5 А; 
     • тривалість включення (ПВ), яка показує, який час у відсотках від десятихвилинного інтервалу, при максимальному струмі може безперервно працювати апарат. 

      Хочете купити аргонодугове зварювання з швидкою доставкою по Україні протягом 1-2 днів? Замовте її на сайті нашої компанії. Основні переваги покупки інвертора для аргонової зварки на gradient.ua: вигідна ціна при високій якості і надійності обладнання, надання гарантії на 3 роки і сервісного обслуговування в гарантійний та післягарантійний період.

icon_viber Viber