Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Аргонодугове зварювання TIG

Апарат аргонодугового зварювання MegaTec PRO TIG 200P
20478.00 грн
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec TIG 200
13641.00 грн
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec PRO TIG 200P AC/DC
35817.00 грн
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec STARTIG 200S
17400.00 грн
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec SMARTTIG 200KD
47325.00 грн
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec STARTIG 205P
16599.00 грн
Апарат аргонодугового зварювання MegaTec PRO TIG 315P AC/DC
61857.00 грн

Аргонодугове зварювання TIG

Серед всіх видів електрозварювання, використовуваних в сучасній промисловості, вигідно виділяється аргонодуговая зварювання. Вона застосовується для зварювання кольорових металів, їх сплавів, низьковуглецевих і нержавіючих сталей, а також в тих випадках, коли потрібно з'єднати тонкостінні деталі з отриманням безперервного, акуратного і герметичного шва. Така зварювання позначається абревіатурою TIG, що означає ; вольфрам і інертний газ ; (Tungsten Inert Gas), оскільки для створення електричної дуги використовується не плавиться з вольфраму, а для захисту шва від окислення ; інертний газ (як правило, більш дешевий аргон). Купити аргонову зварювання (TIG) в Україні вигідно, легко і швидко можна в компанії Gradient. 

Аргоннодугова зварка: особливості та переваги

Для отримання нероз'ємного з'єднання деталей за допомогою ТИГ-зварювання необхідно купити не тільки аргоновий зварювальний апарат, а й наступні комплектуючі:

 • спеціальний пальник, оснащену керамічним соплом з струмопровідної цангою всередині, що служить для кріплення вольфрамового електрода, і рукояткою з байонетним роз'ємом, для підключення до зварювального апарата і балона з інертним газом;
 • шланговий пакет, що складається з силового кабелю і рукава подачі захисного газу;
 • балон з аргоном або гелієм (два балони, якщо потрібно отримати суміш цих газів). 

  Електрод виступає з сопла лише на кілька міліметрів, а основна його частина поміщена в довгий ковпачок (капу). На рукоятці пальники є кнопка, при натисканні на яку струм надходить на електрод для створення зварювальної дуги, а газ подається в сопло пальника, захищаючи зону зварювання від атмосферного повітря.

  Для проведення зварювальних робіт виникає необхідність здійснити присадний дріт або пруток з того ж металу, що і деталі, які потрібно зварити. При щільному приляганні і невеликій товщині зварюваних деталей дріт може не знадобитися ; буде досить розплавити дотичні межі. В інших випадках сварщик-аргонщик однією рукою подає пруток, а другий тримає пальник. 

  Основні переваги аргонодугового зварювання:

  • можливість з'єднання металів, які не можна приварити іншим способом, наприклад, алюмінію і його сплавів;
  • отримання чистого, естетичного та якісного шва, що не потребує додаткової обробки ; без шлакової кірки і наплавлених бризок; 
  • можливість зварювання тонколистових заготовок (від 0,5 мм і тонше), а також трубок і профілів з нержавіючої сталі та алюмінію зі стінками товщиною до 1 мм;
  • відсутність деформації зварюваних заготовок, завдяки обмеженій зоні прогріву;
  • придатність для виконання тонких і точних робіт, завдяки вузькому шву і можливості контролювати процес зварювання і керувати ним, оскільки сопло пальника знаходиться на мінімальній відстані від зварювальних заготовок.

   Незважаючи на те, що ТИГ-зварювання аргоном має більш високу ціну, ніж ручна дугова типу ММА, вона відрізняється більш високою швидкістю проведення робіт і меншою кількістю шкідливих викидів в атмосферу. Така технологія широко використовується в харчовій та хімічній промисловості, автомобіле-, авіа- і суднобудуванні, при виготовленні і монтажі установок для атомної енергетики і в інших галузях.

   Аргонодуговой зварювальний апарат: основні види та функції 

   Самим популярним і затребуваним сьогодні обладнанням для TIG-зварювання є аргоновий зварювальний апарат інверторного типу, побудований на елементній базі IGBT. Він перевершує трансформаторні і випрямні апарати по всім експлуатаційним показниками. Сьогодні можна купити для аргонової зварки інвертори різних видів, з різним функціоналом, включаючи апарати:

   • професійного, напівпрофесійного або побутового призначення;
   • постійного струму (DC) або універсальні (АС / DC), що використовують для зварювання не тільки постійний, але і змінний струм, що дозволяє зварювати заготовки з алюмінію і його сплавів;
   • з імпульсним режимом для виконання лінійних швів при зварюванні деталей з тонколистового металу, або без нього;
   • з водяним, повітряним примусовим і повітряним примусовим інтелектуальним охолодженням. 

    Інверторні апарати для аргонової зварки оснащуються дисплеєм, регуляторами і перемикачами перемикання режимів і параметрів зварювального процесу, а також мають можливість підключення електродотримача для зварювання ММА. Залежно від моделі, вони можуть мати різний набір функцій, включаючи:

    • регулювання тривалості продувки аргоном для попереднього продувки і відключення подачі газу після первинної кристалізації металу; 
    • збереження декількох настроювальних параметрів;
    • регулювання зварювального струму з виставленням часу на наростання і спад його сили для заварки кратера;
    • підключення педалі дистанційного керування та інші опції. 
     Як вибрати і де купити апарат для аргонової зварки

     Якщо ви вирішили купити аргонно-дугове зварювання, при виборі відповідного апарату потрібно звертати увагу не тільки на його призначення, тип зварювального струму і наявність потрібних вам функцій, але і на такі важливі технічні характеристики, як: 

     • максимальний зварювальний струм ; чим він вищий, тим більшої товщини заготовки можна зварювати. У нашій компанії можна купити аргоновий зварювальний апарат з максимальним струмом 200 А; 
     • мінімальний зварювальний струм ; чим тонше заготовка, тим меншої сили струм потрібно подавати на електрод. Для зварювання жерсті слід вибирати зварювальний апарат для аргону з мінімальним струмом 5 А; 
     • тривалість включення (ПВ), яка показує, який час у відсотках від десятихвилинного інтервалу, при максимальному струмі може безперервно працювати апарат. 

      Хочете купити аргонодугове зварювання з швидкою доставкою по Україні протягом 1-2 днів? Замовте її на сайті нашої компанії. Основні переваги покупки інвертора для аргонової зварки на gradient.ua: вигідна ціна при високій якості і надійності обладнання, надання гарантії на 3 роки і сервісного обслуговування в гарантійний та післягарантійний період.

icon_viber Viber