Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Плазмова різка CUT

Плазмовий різак MegaTec ECOCUT 40ET2
9900.00 грн
Плазмовий різак MegaTec STARCUT 40S
12042.00 грн
Плазмовий різак MegaTec STARCUT 70K
45840.00 грн
Плазмовий різак MegaTec CUT 100
50832.00 грн

Плазмова різка  CUT

Плазмові різаки CUT

   Довгий час розрізання металевих листів, особливо в побутових умовах, проводилося за допомогою автогену. Але це обладнання давало не надто якісний зріз, та й роботи з ним вимагали багато часу. Технології не стоять на місці, плазмова різка поступово стає доступною не тільки для професійного, але і для побутового використання. Якщо вам потрібно недорого купити плазмовий різак CUT, відвідайте інтернет-магазин Gradient.ua. У каталозі ви знайдете великий асортимент апаратів для різання плазмою за низькими цінами. Наша компанія спеціалізується на продажу техніки для промислових і побутових цілей.

Як працює плазморіз

   Якщо простими словами описувати технологію плазмового різака CUT, то вона буде виглядати так:

  1. У інверторному апараті створюється потік іонізованого повітря. Його електропровідність прирівнюється до електропровідності металу, призначеного для різання.
  2. Після зміни електропровідності повітря перетворюється з ізолятора в провідник електричного струму, який і є нагрівальним елементом.
  3. Перетворення з ізолятора в провідник дає високотемпературну електричну дугу. Вона має спрямовану локальну дію на ділянку заготівлі, забезпечуючи рівний зріз.

   Плазмотрон дозволяє отримати повітряний струмінь, нагрітий до 25-30 тис. градусів Цельсія. Компресор нагнітає його постійно. Отриманий струмінь - газ, який запалав від іскри струму і перетворився на плазму.

   В інтернет-магазині Gradient ви можете обрати необхідний варіант.

   Переваги плазмового різання Більшість зварювальних апаратів можуть забезпечувати розрізання металевого матеріалу шляхом нагрівання. Але саме плазморіз, завдяки особливостям роботи, забезпечує кращий результат різання. Різак для плазмового різання CUT, якщо порівнювати його з характеристиками з автогеном, виділяється перевагами:

  • Безпека. При роботі не використовуються гази, тому немає ризику займання або вибуху від випадкової іскри.
  • Мобільність. Плазмові різаки по металу мають компактні габарити через те, що немає необхідності підключення до газових балонів. Практично всі моделі можна переносити в руках.
  • Висока продуктивність. Вона в 2-3 рази більше, ніж у різаків іншого типу.

   Плазмова різка CUT, завдяки своїм особливостям, може використовуватися для різних цілей, забезпечуючи точність розкрою металу. Великою перевагою апаратів цього виду є те, що якість проведених робіт не залежить від швидкості: полум'яний пристрій зменшує площу що нагрівається і забезпечує високу точність шва або зрізу.

Вигідна покупка в інтернет-магазині Gradient

   Якщо вам потрібен плазмовий різак CUT в Україні, і ви хочете купити якісну техніку за доступною ціною, відвідайте наш інтернет-магазин. У нас широкий вибір якісних товарів і доступні ціни. На сайті запропоновані різні моделі плазмових різаків MegaTec з фото, описом і відгуками покупців.

   На нашому сайті зручна навігація, і ви можете використовувати різні системи пошуку:

  • За виробником. Програма вибирає певні бренди товару. Ви можете налаштувати фільтр на пошук одного або декількох виробників.
  • За вартістю. Виберіть, яку суму ви готові витратити на покупку, і відзначте її в розділі зліва. Після запуску пошукової системи, вона автоматично знаходить і готує пропозиції зручних рішень. Це дозволить вам швидко знаходити потрібний варіант в каталозі з урахуванням вартості.
  • За потужністю. Ми пропонуємо апарати з повітряним охолодженням, що живляться від мережі 220 або 380 В.

   Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, тому на нашому сайті запропоновано великий асортимент продукції з гарантією якості від виробника.

   У компанії Gradient працює служба доставки - ви можете замовити відправку придбаного товару до Києва, Харкова, Одеси та ще ряд міст в Україні. Необхідну інформацію з приводу пунктів доставки можна уточнити на сайті.

   Співпрацювати з нашим інтернет-магазином електричної техніки зручно і вигідно. Ми допомагаємо своїм клієнтам зробити хорошу покупку, де вдало поєднуються доступна ціна, висока якість і функціональність придбаних плазмових різаків CUT.

icon_viber Viber