Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Пальники та комплектуючі

Пальники та комплектуючі

   Зварювальний пальник, роз’єми та кабелі, електроди та інші складники необхідні для проведення зварювання. Вибір аксесуарів залежить від виду зварювальних робіт та застосовуваного устаткування. Спеціалістові для створення якісного зварного шва потрібні різні витратні матеріали. Все необхідне ви знайдете у нашому інтернет-магазині.

Товари, потрібні при зварюванні

   У каталозі на нашому сайті ви можете придбати приладдя, необхідне для роботи зі зварювальним устаткуванням:

  • Пальники для зварювання MIG. Призначені для зварювання електродом у газовому середовищі. Майже всі моделі оснащено системою повітряного охолодження. Пальники мають універсальний роз'єм та підключаються до будь-якого обладнання, де для зварювання використовується газ. Купити пальник цього типу слід, коли ви плануєте робити зварювальні шви у режимі MIG/MAG.
  • Плазмотрони CUT. Аксесуар потрібен тим, хто займається різанням металу. За допомогою плазми можна кроїти металеві листи, вирізати складні фігури.
  • Пальники для зварювання TIG. Необхідні при аргонодуговому зварюванні. До шланга інвертора приєднуються універсальним євророз'ємом. Призначення пристрою – подача інертного газу на область зварного шва. Створене в інертному середовищі зварне з'єднання рівне та майже не вимагає шліфування. Аргонодуговим зварюванням можна з'єднувати алюміній та інші «примхливі» матеріали.
  • Кабелі та роз'єми зварювальні. Вибір кабелю залежить від умов роботи. У професійного зварника завжди є у комплекті кілька аксесуарів з різною довжиною та робочими характеристиками. Роз'єми потрібні, щоб надійно закріпити кабель на обладнанні для зварювання.
  • Складники для зварювання MIG/MAG, CUT та TIG. Зварювальні пальники дуже надійні, але у процесі експлуатації поступово зношуються контактні наконечники, сопла та інші деталі. Бажано заздалегідь придбати необхідні складові до пальників, щоб відразу замінити компонент, який вийшов із ладу.
  • Витратні матеріали. Для кожного виду зварювання потрібен спеціалізований електрод. На нашому сайті ви знайдете необхідні витратні матеріали.

   Запропонований список – тільки мала частина товарів, представлених у каталозі нашого інтернет-магазину. У нас можна придбати компоненти для зварювання, замовити зварювальні пальники, купити потрібні витратні матеріали. Всі представлені вироби мають сертифікати якості та низькі ціни.

   Ми організуємо доставку до будь-якої точки країни, а по Києву та Дніпру замовлення розвозить наша кур'єрська служба.

icon_viber Viber