Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб, Нед.- вихідний

Зварювальні апарати

Зварювальні апарати

Для з'єднання металевих деталей методом дугового електрозварювання використовується спеціальне обладнання & ndash; зварювальний апарат. Він являє собою пристрій, що служить для перетворення електроенергії мережі, з метою отримання струму певних параметрів (напругою 50-90 В, силою 100-200 А), достатніх для розпалу й підтримки горіння електричної дуги. Найпопулярніші сьогодні зварювальні апарати інвертори. У них ток кілька разів змінюється з змінного на постійний, проходить частотне інвертування і подається на електрод після випрямлення на високочастотному фільтрі. Зварювальні інвертори за багатьма показниками перевершують трансформатори і випрямлячі. Купити в Україні сучасний зварювальний апарат з харчуванням інверторного типу можна в нашій компанії. 

Які зварювальні апарати пропонує на продаж компанія Gradient

Являсь виробником і прямим постачальником зварювального обладнання в Україну, наша компанія пропонує підприємствам, підприємцям і приватним особам нові зварювальні апарати з інверторним харчуванням, призначені для різних технологій зварювання. У нас ви можете придбати апарат зварювальний наступних типів:

 • ММА (Metal Manual Arc); для ручного зварювання електричною дугою, створюваної плавкими штучними електродами;
 • TIG (Tungsten Inert Gas); для ручного дугового зварювання неплавким електродом, виготовленим з вольфраму (Tungsten в перекладі з англійської означає вольфрам). При цій технології зварювання шов від окислення захищає інертний газ, зазвичай аргон, чому зварювання отримала назву аргонодугового; 
 • MIG / MAG ; для напівавтоматичного зварювання в середовищі інертного або активного газу, відповідно. 

  Зварювальні апарати типу ММА 

  При роботі з апаратом ручного дугового зварювання, електрод служить для освіти дуги і є одночасно присадним матеріалом. Розплавляючись, він утворює шов, а обмазка електрода при горінні створює захисну газове середовище, що перешкоджає окисленню шва. 

  Зварювальний апарат цього типу може використовуватися для зварювання деталей з чавуну, стали і нержавіючих сплавів. Купити зварювання ММА можна недорого, в порівнянні з апаратами інших видів. Головні її переваги:

  • простота користування; щоб почати роботу, потрібен тільки апарат і електроди; 
  • висока мобільність, завдяки відсутності потреби в додаткових матеріалах і обладнанні (наприклад, балонах з газом);
  • економічність; вона забезпечується низькою витратою матеріалів і комплектуючих і їх дешевою вартістю.

   До недоліків зварювання ММА можна віднести невисоку продуктивність, через необхідність переривати роботу для заміни згорілого електрода, а також шлакування шва, що вимагає його зачистку.

   Апарати для аргонодугового зварювання

   В зварювальних апаратах типу TIG електрод використовується для створення дуги, а в якості присадочного матеріалу, що утворює шов, виступає пруток з відповідного металу. Він подається в зону зварювання вручну або автоматично. Захисний газ, в якості якого використовують аргон, гелій або їх суміш, іноді з додаванням азоту або водню, надходить до місця зварювання через сопло пальника з балона.

   Такі апарати використовують для зварювання тонкостінних деталей товщиною до 6 мм, виготовлених з кольорових металів, титанових, алюмінієвих, магнієвих сплавів, нержавіючих і низьковуглецевих сталей. Незважаючи на досить високу вартість зварювального апарату TIG, без нього не обійтися, коли потрібно зварити, наприклад деталі з алюмінію.

   Основні переваги апаратів аргонодугового зварювання:
   • можливість зварювати кольорові метали;
   • відмінну якість зварного шва;
   • відсутність шлаків і бризок.
    Апарати для напівавтоматичного зварювання

    Основним витратним матеріалом в зварювальних апаратах MIG / MAG є дріт, яка виступає в ролі електрода для створення дуги і присадочного матеріалу. Вона подається до місця зварювання деталей автоматично через еврорукав і струмопровідний наконечник. Захист шва забезпечує аргон (при MIG зварювання) або вуглекислота (MAG).

    Ціна на зварювальні апарати типу MIG / MAG значно вище, ніж у устаткування, що працює за технологіями ММА або TIG. Вони широко застосовуються для зварювання тонкого листового металу, наприклад, кузовних деталей автомобіля.

    Як вибрати зварювальний апарат

    При виборі зварювальних апаратів необхідно, крім їх виду і призначення, звертати увагу на наступні параметри:

    1. напруга живлення для побутових цілей більше підійде пристрій, розрахований на підключення до мережі 220 В або універсальний апарат на 220/380 В;
    2. діапазон зміни струму; цей параметр безпосередньо пов'язаний з потужністю, ніж більший струм може подавати інвертор на електрод, тим товщі можна використовувати електрод і зварювати більш товсті деталі. В інтернет-магазині нашої компанії можна купити зварювальний апарат з широким діапазоном зміни сили струму (20-315 А чи 60-500 А);
    3. тривалість включення (ПВ); вона вказується в процентах і показує, яку частину з 10-хвилинного робочого циклу зварювальний апарат може працювати безперервно, без перегріву; напруга холостого ходу чим вона вища, тим легше буде розпалити дугу. У пропонованих нами на продаж зварювальних апаратах цей параметр дорівнює 55-86 В;
    4. клас захисту від попадання пилу і вологи він не повинен бути нижче IP21. 
     Купити зварювальний апарат за вигідною ціною в Україні на gradient.ua

     Якщо вам потрібен надійний і якісний зварювальний апарат, замовити його в компанії Gradient краще рішення. Основні переваги його покупки на нашому сайті:

     • приваблива ціна, оскільки ми продаємо зварювальні апарати безпосередньо від виробника;
     • надання 3-річної гарантії;
     • швидка обробка замовлення і доставка товару покупцеві за 1-2 дня; 
     • професійне сервісне обслуговування фахівцями нашої компанії (гарантійне та післягарантійне).

      Для консультації щодо вибору обладнання і оформлення покупки, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, або замовте зварювальний апарат онлайн, через корзину!

icon_viber Viber