Зварювальні роботи давно стали невід'ємною  частиною не тільки на виробничих підприємствах, а й  у побуті. На сьогодні, всі звикли, що зварювальну техніку можна придбати будь-де і без проблем. Ринок надає багатий вибір обладнання та допоміжних матеріалів. При чому з найрізноманітнішим діапазоном цін. 

   Але, як серед всього цього різноманіття товарів обрати дійсно якісне, сучасне, професійне зварювальне обладнання? Ми хочемо допомогти Вам розібратися і зробити вірний вибір. Щоб Ви змогли самостійно замінити трубопровід, відремонтувати металевий паркан, зварити каркас для подвір'я, підлатати корпус автомобіля та багато чого іншого.

В першу чергу треба визначитися з тим, які типи зварювального обладнання існують:

 • Трансформатор;
 • Випрямляч;
 • Інвертор;

Зварювальний трансформатор занадто громіздкий, через це його незручно зберігати та переміщувати. Крім цього, він дуже сильно перевантажує електромережу, що є небезпечним. Вже це не дозволяє рекомендувати його для дому та дачі. Ще й зважаючи, на низьку якість шва, він виявляється не конкурентоздатним.

Зварювальний випрямляч вже краще підходить, але потребує навичок та досвіду. Далеко не всі можуть похвалитися знаннями тонкощів зварювання. Плюс до цього висока вартість.

Виходячи з цього, ми безсумнівно рекомендуємо Вам зварювальний інвертор. Він поєднує в собі простоту у використанні, компактність, безпечність і ефективність. Саме те, що потрібно для побутових умов.

Оскільки ми є виробниками та прямими постачальниками зварювального обладнання в Україні, наша компанія пропонує нові зварювальні апарати з інверторним харчуванням, призначені для різних технологій зварювання.

У нас ви можете придбати апарат зварювальний наступних типів:

 • ММА (Metal Manual Arc); для ручного зварювання електричною дугою, створюваної плавкими штучними електродами;

 • TIG (Tungsten Inert Gas); для ручного дугового зварювання неплавким електродом, виготовленим з вольфраму (Tungsten в перекладі з англійської означає вольфрам). При цій технології зварювання шов від окислення захищає інертний газ, зазвичай аргон, чому зварювання отримала назву аргонодугового; 

 • MIG / MAG ; для напівавтоматичного зварювання в середовищі інертного або активного газу, відповідно. 

Найпопулярнішим є апарати ММА. Які застосовуються практично у кожному побуті та господарстві, оскільки вони є доступними та легкими в управлінні. Це дійсно кращі універсальні зварювальні інвертори. 

Завдяки тому, що сучасні технології йдуть вперед і реалізуються у всіх сферах життя, зварювальний процес також, на 90% став автоматизованим. Тому навіть початківець зможе легко освоїти процес зварювання деталей.

Обираючи апарат, потрібно врахувати ще такі параметри: 

 • Напруга живлення. Для побутового використання досить буде -  220 В або універсальний апарат на 220/380 В;
 • Діапазон зміни струму (20-315 А чи 60-500 А);
 • Тривалість включення (ПВ), показник того, скільки зварювальний апарат, може працювати безперервно протягом 10 хвилин без перегріву;
 • Захист від попадання пилу і вологи, має бути не нижче  IP21.

Якщо вам потрібен надійний і якісний зварювальний апарат, замовити його в компанії Gradient краще рішення. Основні переваги його придбання  на нашому сайті:

 • надання 3-річної гарантії;
 • приваблива ціна, оскільки ми продаємо зварювальні апарати безпосередньо від виробника;
 • професійне сервісне обслуговування фахівцями нашої компанії (гарантійне та післягарантійне).
 • швидка обробка замовлення і доставлення товару покупцеві за 1-2 дні; 

Для консультації й оформлення покупки, телефонуйте за номером, вказаним на сайті, або замовте зварювальний апарат онлайн, через кошик!